Najnowsze komentarze
To jest to! A nie jakieś tam, że j...
Ależ nie ma za co ;-) A ja się ...
-> sniadanie: w ostatnim akapicie ...
1. Chwalcie łąki umajone - pieśń r...
Dobrze napisane "Zwykła wycieczka ...
Więcej komentarzy
Moje miejsca
<brak wpisów>

15.05.2012 22:09

Za szybki

Zbyt wściekły

      Dziś Szanownemu Państwu mam zamiar przedstawić zapis rozmowy (a w zasadzie monologu) która odbyła się w miejscu, gdzie poziom męskiego testosteronu sięga stratosfery a odgłosy dobywające się stamtąd kojarzą się tylko z jednym rodzajem filmów dla nieco starszych chłopców.

     Pech chciał, że po skończonych zajęciach na siłowni, przy wyjściu usłyszałem, jak jeden z wytatuowanych panów przypominających wielkanocną szynkę oplecioną sznurkiem podniecał się  czyjąś Suzzanną GSX-R 100 stojącą na zewnątrz. W ramach akcji zacieśniania kontaktów i integracji z następcami Roberta Burneiki i Pudziana, zagadałem mimochodem o swojej pasji. Sami Państwo wiecie jak to jest. Sobota rano, dobry humorek, luz i spokój, za kilka godzin mecz Legia – Lech i w ogóle.

      - A to to czym ty jeździsz, to kur.a nie jest moto. To jakiś rower na miasto! Ja to zapierd.lam ! Pa na to ! (w tym miejscu podstawił mi pod nos jakiegś Szajsunga Galaxy czy innego Srajfona z filmikiem na którym motorajders zasuwa na tylnym kole)

     - Tej, ale to nie jesteś ty, kur.a! – odezwał się współtowarzysz od hantli i sztangi.

     - No kur.a nie ja , mój kumpel ale to nic. Tak więc ja  ci powiem, że ja napi.rdalam i w ogóle, nie. Jak ja  zap.erdalałem po Głogowskiej, tej. Jeszcze miałem Suzuki TL 1000. No i ku.wa gość mi zajechał ku.wa drogę a ja wiesz w dżinsach pojechałem po mokrej nawierzchni. Plastiki w pi2du, lampa w pi2du, dżinsy do wyje6ania. Mówie Ci tylko Erjedyna ! Reszta to o kant dupy potłuc. Innym razem leciałem 254 km/h po Grunwaldzkiej a mi leszcz wyskoczył z Marszałkowskiej. Ja po hamulcach, Cały posrany, tej. Od razu za nim. A tamten jeszcze bardziej zesrany. I macha łapami z przeprosinami a ja już napierd.lam z buta w drzwi ! Tak się kur.a jeździ. Gdybym wtedy wyk.rwił to od razu bym na Junikowie wylądował , hehehe! Mówie Ci, ja jestem chory. Raz mi moja lacha kazała iść po zakupy. Ide se, nie ? I jak usłyszałem ryk motoru za sobą to od razu ch.j z zakupami i ze wszystkim. Od razu do garażu, kombi i na gumie przez całe miasto. Potem raban, szlaban i chuj. Ale warto było. Mówie Ci, ja jak słyszę takie dźwięki to od razu się trzęsę. Dlatego sprzedałem ! Ale wróce jeszcze. Tak więc mówie Ci, tej ten twój czoper XJ to o chuj potłuc, tej.

      No i to by było na tyle. Pan sprawiał naprawdę nagrzanego. Chyba jeszcze amfa z gorączki piątkowej nocy nie wyparowała z pana Ścigacza-Śmigacza. Teraz już wiem, kto nam robi czarny PR w Polsce i na dodatek błyszczy znajomością modeli motorynek. Już wiem skąd ci wszyscy ‘dawcy organów’, ‘stalowe linki na szyjach’, itp. Tylko litry, dwa litry, tylne gumy ale nie tam jakieś Durexy czy Wrajgleje. Ryk motoru go podjadał ! Linke gazu w ręce ma! Pan i Władca. Najlepiej niech Se w sylwestra gra w gre. W GTA Vice City! i tam se poskacze motorami po ulicy!

 

Komentarze : 6
2012-05-20 21:20:28 tej

wstyd sie przyznać że z Poznania

2012-05-16 19:50:32 mlody 19tnastak

Właśnie jestem w trakcie robienia prawka na kat. A (za dwa tyg. egz.) I tez nie mogę zrozumieć takich ludzi. Od 8 roku życia jeździłem na różnych motorkach i chyba własnie dlatego mam już jakieś ogarniecie albo po prostu jestem spokojnym człowiekiem... W klasie cały czas wysłuchuje kozaków, którzy wymieniają poglądy na temat: motor to tylko cbr lub yzf i służy do jazdy na tylnim lacku. nie moge uwierzyć ze wszyscy młodzi są tak głupi i tylko w ten sposób pojmują tą przepiękną "subkulturę".. Nie dziwie sie ze wiekszosć ludzi widząc motocykliste, mysli ze to samobojca. Ten artykuł doskonale to przedstawia

2012-05-16 16:14:57 Piter84

tak mówią najczęściej ci którym ktoś dał posiedzieć na moto na festynie:D gadam kiedyś z podobnym typem i mówi "ja to śmigałem litrem ostro jak moto to tylko litr reszta to słabiutkie"
ja:jaki model miałeś?
on:cbr1000
ja:aa fireblade
on:że co???
ja:taki model był ku..wa miałeś i nie wiesz?
ja:jaki kolor tego moto był?
on:zielony:D
ja:pierdolisz miałeś ale rower wigry 3

2012-05-16 13:28:57 Boża Krówka

Oby na takiego nie trafić. Aż strach pomyśleć, że takie pustaki jeżdżą po tych samych drogach.

2012-05-16 11:34:23 dominiks1980

No ja, są ludzie, młotki i kowadła :)

2012-05-16 11:01:43 easyxjrider

Tak to jest, jak się próbuje nawiązać kontakt werbalny z taboretami z grubsza ciosanymi...

  • Dodaj komentarz